Wersja polska  English version

PROJEKTY i REALIZACJE

Mieszkanie Kabaty 

Mieszkanie dla małżeństwa z dwójką dzieci. Klientom zależało na jasnym mieszkaniu w barwach ziemi z wykorzystaniem naturalnych materiałów.


Sypialnia z miejscem do pracy 

Energetyczny projekt dla młodego małżeństwa z miejscem do pracy. Klientom zależało na energetycznym i kolorowym wnętrzu, stąd pomysł na tapetę pełną kolorów. Wykorzystaliśmy obecne zielone łóżko, cała reszta to nasz pomysł 🙂


Rezydencja pod Warszawą

Dom pod Warszawą dla rodziny z dziećmi. Klienci kochają światło i kontrasty. My od siebie dodaliśmy lustra i oświetlenie kryształami. Już nie możemy się doczekać kiedy przystąpimy do realizacji zamówienia 🙂


Mieszkanie Wola

Mieszkanie dla młodej i dynamicznej osoby miało mieć charakterystyczne i mocne elementy. Postawiliśmy na proste formy, ale troszkę poeksperymentowaliśmy z materiałami. Stąd między innymi ciemna kuchnia z MDFu połączona ze sklejką, ciemnoniebieskie dodatki i nietypowe płytki ze wzorami w łazience.


Mieszkanie Praga Południe

Pierwsze mieszkanie pary. Główne założenie: jasno, przytulnie i przede wszystkim ekonomicznie. Nasza propozycja: proste bryły i naturalne materiały bardzo spodobały się Klientom. Niedługo ruszamy z realizacją.


Mieszkanie Żoliborz

Klimatyczne mieszkanie dla rodziny z dwójką dzieci na warszawskim Żoliborzu. Klientom zależało na jasnym i nieprzekombinowanym wnętrzu z mocnymi akcentami. Dlatego jedna ze ścian została pomalowana na granatowy kolor. Klienci zdecydowali się na bardzo charakterystyczne płytki w łazience, co nadało mieszkaniu oryginalny charakter.


Mieszkanie Wola

Mieszkanie dla pary z dzieckiem. Ciepłe barwy z drewnianymi elementami.


Mieszkanie Saska Kępa

Klientka za nic na świecie nie chciała rozstać się ze swoim kredensem. Nie tylko spełniliśmy jej prośbę, ale również udało się nam umieścić ten mebel w centralnym miejscu – na wprost drzwi wejściowych do mieszkania. Nie ma możliwości, aby ktoś go nie zauważył.


Mieszkanie Mokotów

Jasne mieszkanie z elementami drewna i onyksu.


Mieszkanie na Białołęce

Jest to dość nietypowe mieszkanie. Przede wszystkim część dzienna. Kuchnia w najwęższym miejscu ma zaledwie 70cm, nietypowe kształty pomieszczeń. Ze wszystkim można poradzić aby stworzyć przyjazne wnętrze.


Mieszkanie w Józefosławiu

Klientom bardzo podobały się jasne i delikatne wnętrza z wykorzystaniem naturalnych materiałów nadających charakter mieszkaniu. Ów charakter nadaje surowy beton architektoniczny w kuchni, oraz drewnopodobne płytki w łazience. Całość jest utrzymana w jasnych szarobeżowych kolorach.


Mieszkanie Ursynów

Najważniejszym wymogiem przy projektowaniu tego mieszkania było wykorzystanie stylizowanych drewnianych mebli. Właściciele mają do nich duży sentyment, ale nie chcieli aby mieszkanie w całości było urządzone w takim stylu. Dlatego zdecydowaliśmy się na połączenie starego z nowym. Ciężkie meble przełamaliśmy nowoczesnymi rozwiązaniami. Oto efekty naszej pracy.


Mieszkanie na Saskiej Kępie

Właściciele mieszkania lubią jasne i nieprzekombinowane wnętrza. Dlatego postawiliśmy na prostotę i funkcjonalność. Ich ulubionym kolorem jest biały i szary w połączeniu z naturalnym drewnem.


Mieszkanie na Ursynowie

Mieszkanie należy do pary, który kocha i umie dobrze gotować. Bardzo ważne było, aby w mieszkaniu była wygodna kuchnia, oraz duży stół dla gości. Mieszkańcy lubią jasne naturalne kolory oraz poczucie niezagraconej przestrzeni.


Dom w Halinowie

Właściciele tego domu od momentu wprowadzenia nie robili żadnego remontu. Jak sami mówili remont robili na szybko, nie mieli czasu aby dokładnie wszystko przemyśleć i dom nie spełniał ich potrzeb. Mieli ochotę na odmianę. Właściciele lubią jasne i przestronne wnętrza. Podczas projektowania zdecydowaliśmy z Właścicielami, że wykorzystamy część starych mebli. Nie wszystko nadawało się do wykorzystania, ale było kilka mebli które odnowiliśmy i które wykorzystaliśmy w aranżacji.


Mieszkanie Gocław w Inwestycji Saska – Warszawa

Dwupokojowe mieszkanie dla młodej i niezależnej kobiety. Właścicielka mieszkania lubi zabawę kolorem i formą. Stad kolorowe kropki w kuchni nad blatem i geometryczne wzory w łazience. Mieszkanie jest energetyczne i pełne życia.


Mieszkanie w szarościach na Żoliborzu

Klientka kocha kolor szary. Dlatego poprosiła nas aby w tych barwach urządzić całe mieszkanie. Udało nam się przemycić odrobinę pomarańczu oraz czerwieni. Całość ociepliliśmy drewnianymi elementami.


Mieszkanie w Miasteczku Wilanów

Trzypokojowe mieszkania na jednej z Inwestycji w Miasteczku Wilanów, było projektowane z myślą o rodzinie z małym dzieckiem. Powierzchnia całego mieszkania to 76m2.


Mieszkanie Wilanów

Trzypokojowe  mieszkanie z dużym tarasem zostało zaprojektowane dla rodziny z małym dzieckiem. Właściciele chcieli mieć nowoczesne, a zarazem przytulne mieszkanie.


Mieszkanie Bukietowa – Mokotów

Dwupokojowe mieszkanie zostało zaprojektowane dla młodej i niezależnej kobiety. Właścicielce mieszkania zależało na nietuzinkowym i oryginalnym wykończeniu. Dlatego zdecydowaliśmy się wspólnie na zastosowanie nietypowych rozwiązań materiałowych. Charakterystycznym elementem mieszkania jest wylewany beton. To on nadaje mieszkaniu indywidualny i niepowtarzalny charakter.


 

Pokój dziewczynki w wielu szkolnym

Rodzicom zależało, aby można było niewielkim kosztem zmieniać wystrój pokoju wraz z upływem czasu. Dlatego zastosowaliśmy tapetę w kolorowe grochy, które doskonale sprawdzą się też w pokoju nastolatki.


 

Mieszkanie Mołdawska, Ochota – Warszawa

Na przykładzie tego mieszkania można się przekonać jak niewiele potrzeba, aby uzyskać niepowtarzalny efekt. Białe ściany, drewniana podłoga – brzmi jak typowy, niczym niewyróżniający się opis mieszkania. Czarne błyszczące płaszczyzny mebli, jakie zastosowano w kuchni i reszcie mieszkania nadają ciekawy i intrygujący charakter. Wnętrze jest zdecydowane i ekstrawaganckie, tak jak jego właścicielka.
Proste wnętrze z prostymi rozwiązaniami zdecydowanie nie musi być nudne.


 

Dom jednorodzinny – Wrocław

Projekt dotyczył części dziennej na parterze: holu, kuchni, salonu i WC. Wnętrze zostało zaprojektowane dla rodziny z dwójką dorosłych dzieci. Właścicielom mieszkania zależało na zastosowaniu wysokiej jakości naturalnych materiałów.


Mieszkanie Woronicza Qubik – Warszawa

Mieszkanie należy do dwójki młodych ludzi. Motywem przewodnim jest modny i elegancki granat. Meble w kuchni przechodzą w panele na ścianie łazienkowej. To własnie one są charakterystycznym elementem tego mieszkania. Tłem dla zabudowy są jasne ściany, które dodatkowo podkreślają granatową zabudowę. Dzięki temu mimo zastosowania ciemnych płaszczyzn barw, mieszkanie sprawia wrażenie czystego, jasnego i świeżego.


Łazienka Muranów – Warszawa

Łazienkę w tym niewielkim, bo zaledwie 38 metrowym mieszkaniu zaprojektowaliśmy tak, aby była możliwie funkcjonalna. Wygodny i spory prysznic został wyłożony mozaiką. Przestrzeń dzięki wklejeniu dużego lustra wydaje się być większa i bardziej przestronna niż wskazują na to wymiary pomieszczenia.