Wersja polska  English version

O NAS

architekt Joanna Nikiciuk

Mondo Studio – Architekci wnętrz

Autorska pracownia projektowa ”Mondo Studio – ARCHITEKCI WNĘTRZ” powstała z myślą o ludziach ceniących funkcjonalne wnętrza, wysokiej jakości detal i dbałość o każdy szczegół wykończenia. Bogate doświadczenie zdobyte podczas współpracy z klientami, terminowość, duża wrażliwość i znajomość najnowszych trendów pozwalają nam zaoferować Ci wysoki poziom usług i projekt dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Niezależnie czy aranżujemy wnętrza dużej rezydencji, czy małego mieszkania projekt przygotowujemy z jednakową starannością. Przed przystąpieniem do prac projektowych przeprowadzamy wywiad by dowiedzieć się od Państwa jak najwięcej o stylu życia, osobowości i upodobaniach. Na tym etapie ustalamy też budżet. Naszym celem jest zaprojektowanie komfortowego wnętrza, które będzie odpowiadać Państwa gustom, potrzebom i możliwościom.

Zajmujemy się projektowaniem wnętrz mieszkań, domów jednorodzinnych, apartamentów oraz lokali usługowych. Na życzenie klienta oprócz projektów całościowych, możemy przygotować też projekty pojedynczych pomieszczeń. Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do osób prywatnych.

Oferujemy Ci naszą pomoc na wszystkich etapach prowadzenia projektu, począwszy od fazy koncepcji, poprzez projekt wykonawczy, kończąc na nadzorach autorskich na budowie. Zawsze służymy Ci swoją wiedzą i wsparciem.